Novinky

22.10.2019 Fotogalerie v novém

Pro všechny, kteří se zajímají o dění v DDM Milevsko, jsme doplnili naši fotogalerii.

04.09.2019 LT MOZOLOV 2020

LT Mozolov předběžná rezervace I. termín: 5.-11.7.2020, hlavní vedoucí Zdeňka Slabová bližší informace: tel. 777 339 923, email. slabova@ddmmilevsko.cz II. termín: 12. - 18. 7. 2020, hlavní vedoucí Kateřina Štolzová bližší informace: tel. 777 339 990, email. zelene@ddmmilevsko.cz

02.09.2019 AEROBIK - NOVINKA

Aerobik je dynamický a zábavný sport zaměřený na rozvoj hrubé motoriky, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti a na posílení činnosti oběhové soustavy. Máte-li dítě, které se rádo hýbe na rychlou taneční hudbu, pak je pro něj kroužek aerobiku ten pravý. Aerobik je vhodný pro děti všech věkových kategorií. Naši zkušení lektoři se věku dětí přizpůsobí a přichystají pro ně skvělé hodiny plné rytmu a zábavy.

Soustředění ZÚ

26.08.2019 Branice - V týdnu od pondělí 19. srpna do pátku 23. srpna 2019 se ve Sportovním areálu TJ Sokol v Branicích uskutečnilo soustředění mladších žáků v házené při DDM Milevsko. Sedm statečných, začínajících, chlapců CRAZY BROTHERS (tak si říkají) během soustředění se svými trenéry absolvovalo každodenní náročný tréninkový cyklus spojený i s návštěvou táborské Jump Arény, shlédli i ukázky cvičených psů Vojenské policie se zaměřením na vyhledávání výbušnin, drog a zadržení pachatele či navštívili branické Pohledarium Vejrovského zemanství. V závěrečný den pak došlo k vyhodnocení soutěží ve sprintu, v hodu 500 g oštěpem, v hodu tenisákem a překonávání překážkové dráhy na čas.  V celkovém pořadí všech soutěží předal trenér Ivo Bukač za první místo zlatou medaili Davidu Polaneckému, stříbrnou Adrianu Sivákovi a bronzové medaile připadly hned třem chlapcům. Ve sprintu byl nejlepší David, který se dělil o první místo s Adrianem za hod oštěpem a hod tenisákem vyhrál Adrian. V závěru pak pochválil své CRAZY BROTHERS za velmi vydařené soustředění, kterému přispěli svým přístupem k jednotlivým tréninkovým činnostem a svým chováním a vystupováním během svého pobytu v Branicích. Pochvalu zaslouží i zástupci branické TJ a místní starosta, kteří se postarali o zázemí, stravu a sportoviště.

Naši partneři